Kelebek Öğle Yemeği Kutusu Seyahat Çantası Kullanımlık Yalıtımlı Soğutucu Öğle Çanta Bayan Erkek Yetişkin Anime Piknik Tote Çanta İle Ayarlanabilir Omuz Strapf için Egzersiz Açık/İş/Ofis / İş/Okul
  • Son

Kelebek Öğle Yemeği Kutusu Seyahat Çantası Kullanımlık Yalıtımlı Soğutucu Öğle Çanta Bayan Erkek Yetişkin Anime

₺ 26.97

sayı
Depoda

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bu öğle yemeği çantası küçük görünüyor, ancak öğle yemeği kutunuzu, atıştırmalıklarınızı, meyvelerinizi ve hatta protein sallama şişelerinizi tutmak için mükemmel olan büyük bir kapasiteye sahip.Yanınıza ofise götürebilir veya aileniz için sağlıklı bir atıştırmalık hazırlayabilir veya güzel bir Pazar pikniği yapabilirsiniz.Şartname : Malzeme : Oxford kumaş.Aileniz için eşsiz bir öğle yemeği çantası mükemmel bir seçimdir.Güzel desenli yemek çantalarımız, gün için iyi bir ruh hali getirebilecek eğlenceli,rncute karikatür desenli yemek çantalarını gördüğünüzde lezzetli bir öğle yemeği içeren bir yemek çantasına çok eğlenceli katabilir.It yemeğinizi taze ve lezzetli tutacaktır.Öğle yemeği kutusu boyutu : L : 8.Her yaş için tasarlanan bu şık öğle yemeği çantası hafif, katlanabilir ve taşıması kolaydır, bu da onu erkekler ve kızlar, arkadaşlar ve aile için mükemmel bir hediye haline getirir.It yemeğinizi taze ve lezzetli tutacaktır.Arkadaşınız için bu hediye anlamlı bir hediyedir.Ön cep dışarıdadır ve telefonunuz, anahtarlarınız, kartlarınız, küçük peçeteleriniz gibi küçük eşyaları düzenlemek için çok kullanışlıdır.Gibi açık hava etkinlikleri için de uygundur.Mükemmel beslenme çantası, aperatifler, içecekler, sandviç, meyve ya da sebze uyacak büyük kapasiteli.5*8*5 Telefonunuzu, cüzdanınızı, anahtarlarınızı, kartlarınızı, şarj cihazlarınızı, küçük peçetelerinizi ve diğer küçük eşyalarınızı bu 8x5 inç ön cebinde saklayın.Daha kalın malzeme sizi sıcak, soğuk ve taze tutacaktır.Öğle yemeği çantası, piknik çantası, bakkal çantası veya alışveriş çantası olarak kullanışlıdır.Taze hazırlanmış yiyeceklerin tadını çıkarmak için günlük işinizde ve çalışmalarınızda da kullanabilirsiniz. Bu bir arkadaş için bir hediye.Hediye olarak öğle yemeği çantaları, insanların taze ve sağlıklı yiyecekler yemelerini sağlar.

Material:
Oxford cloth.This lunch bag is made of high density Oxford cloth and thick aluminium foil. :
It will keep your food cool or warm for about 4 hours. :
It will keep your food fresh and tasty. :
Freezing in an ice pack will be better and fresher. :
The thicker material will keep you warm, cold and fresh. :
Small in size and large enough to hold your lunch, snacks or fruit, then you can zip it up and lock in the temperature. :
Lunch Size:
22*20*12cm (8.5*8*5 Inches)
Keep your phone, wallet, keys, cards, chargers, small napkins and any other small items in this 8x5 inch front pocket. :
Handy as a lunch bag, picnic bag, grocery bag or shopping bag. Easy to carry, reinforced and portable, sturdy and durable,rnthickened pearl cotton aluminium film for enhanced insulation time,rnoxford fabric for durability, pearl cotton aluminium film for easy scrubbing Do not iron, non-rinse, durable. :
Our beautifully patterned meal bags can add a lot of fun to a meal bag containing a delicious lunch when you see the fun,rncute cartoon patterned meal bags that can bring you a good mood for the day.rnMake your lunch fun with the Anime Meal Pack. :
Designed for all ages, this stylish lunch bag is lightweight, foldable and easy to carry, making it the perfect gift for boys and girls, friends and family. :
1. This is a gift for a friend. True friendship is a journey that never ends. It reminds you to be with your friends forever. This gift for your friend is a meaningful gift. :
2. This is a gift for your family and children. Are you still worried about what to get your family for the holidays? :
Don't worry. It is right here. A unique lunch bag for your family is a great choice. :
You can use it to pack healthy snacks or food to enjoy a nice Sunday picnic with your family and friends. You can also use it in your daily work and study to enjoy freshly prepared food. :