Sony Cyber-Shot DSC-W120 için pil şarj cihazı, DSC-W120 / B, DSC-W120 / L, DSC-W120 / P, DSC-W120MDG/P, DSC-W120MDT / P Dijital Kamera
  • Son

Sony Cyber-Shot DSC-W120 için pil şarj cihazı, DSC-W120 / B, DSC-W120 / L, DSC-W120 / P, DSC-W120MDG/P, DSC-W120MDT

₺ 119.70

sayı
Depoda

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Paket içeriği : 1x Duvar Şarj Cihazı (Pilsiz); 1x Araç Şarj Cihazı Cable.AC 100 V-240 V - Kameranızın / Video Kameranızın Pilini Dünyanın herhangi bir yerinde Şarj Edin; 12 V DC Araç Şarj Cihazı-Pilinizi Arabanızda Şarj Edin.Aşırı Voltaj, Aşırı Şarj, Kısa Devre Korumasını Önlemek için Sabit Akım Kontrolü.Pil Şarj Durumunu göstermek için LED Göstergesi ile.Şarj ederken, LED Göstergesi Kırmızı Gösterecektir, Tam Şarj Olduğunda, LED Göstergesi Yeşile dönecektir.Katlanabilir bir ABD Duvar Şarj Cihazı ve Ekstra Araç Şarj Cihazı ile birlikte gelir, Pillerinizi Evde, Yolda veya Gittiğiniz her yerde olduğu gibi herhangi bir Vesileyle Rahatça Şarj Etmenizi Sağlar.Paket içeriği : 1x Duvar Şarj Cihazı (Pilsiz) 1x Araç Şarj Kablosu Şartname : Giriş : AC 100 V-240 V, Max150m A, 50/60 Hz.Çıkış : DC4. 2 V, 600 m A; 3.6 V-3.8 V Lityum iyon Kamera Pil Paketi için AC 100 V-240 V-Kameranızı / Kamera Pilinizi Dünyanın herhangi bir yerinde Şarj Edin. 12 V DC Araç Şarj Cihazı-Şarj Ederken Pilinizi Arabanızda Şarj Edin, LED Göstergesi Kırmızı Renkte Yanar, Tam Şarj Olduğunda LED Göstergesi Yeşile Döner.Katlanabilir bir ABD Duvar Şarj Cihazı ve Ekstra Araç Şarj Cihazı ile birlikte gelir, Pillerinizi Evde, Yolda veya Gittiğiniz her yerde olduğu gibi herhangi bir Vesileyle Rahatça Şarj Etmenizi Sağlar.Şarj Süresi (Sadece Referans İçin) : Aşırı Voltaj, Aşırı Şarj, Kısa Devre Korumasını Önlemek için 1~ 4 Saat Sabit Akım Kontrolü.Sıcak ipuçları : ★Şarj Cihazı Sadece Pil için Kullanılır, Doğrudan Kameradan veya Video Kameradan Şarj edilemez. ★Lütfen Doğru Polariteyi (Pozitif / Negatif) Hizaladığınızdan Emin Olun. ★Satın aldığınızda, Lütfen Kameranızın veya Pilinizin Belirli Modelini İki Kez Onaylayın.Yanlış Satın Alma Kullanılamaz Hale Gelecektir. ★Pil Uyumluluğu veya Pil Şarj Cihazı Uyumluluğu Hakkında Emin Değilseniz, Daha Fazla Bilgi için Lütfen Bizimle İletişime Geçin.Pil ile uyumlu P / N. : Sony NP-BG1, NP-FG1.

Input:
AC 100V-240V, Max150mA, 50/60Hz.
Output:
DC4.2 V, 600 mA; For 3.6V-3.8V Lithium ion Camera Battery Pack
AC 100V-240V - Charge Your Camera / Camcorder Battery Anywhere in the World. :
12V DC Car Charger - Charge Your Battery in Your Car :
When Charging,the LED Indicator will Show Red, When Charged Fully,the LED Indicator will Turn Green. :
Comes With a Fold-out US Wall Charger and Extra Car Charger, Allowing you to Charge Your Batteries Conveniently on any Occasion, Such as Home, on the Road or Anywhere You GO. :
Charging Time (For Your Reference Only):
1~ 4 Hours
Constant Current Control to Prevent Over-Voltage, Over-Charging, Short-Circuit Protection. :
Warm Tips:
★The Charger Only Use for The Battery, Cannot Directly Charge from Camera or Camcorder. :
★Please Make Sure to Line Up the Correct Polarity (Positive / Negative). :
★When You Purchase, Please Double Confirm the Specific Model of Your Camera or Battery. Wrong Purchase Will Result in Unusable. :
★If You are Not Sure About Battery Compatibility or Battery Charger Compatibility, Please Contact Us For More Information. :
Compatible With Battery P/N.:
Sony NP-BG1, NP-FG1 :