PC Şasi ATX Transferi, uyumlu ATX adaptör panosu 12 V 5 V Bakır ile 1 için 4 Hattı için Masaüstü Bilgisayar
  • Son

PC Şasi ATX Transferi, uyumlu ATX adaptör panosu 12 V 5 V Bakır ile 1 için 4 Hattı için Masaüstü Bilgisayar

₺ 125.10

sayı
Depoda

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

İYİ BAKIM VE DEĞİŞTİRİLEBİLİRLİK : PCB malzemesini benimseyin, güvenilirliğe ve minyatürleştirmeye, iyi bakım ve değiştirilebilirliğe sahip olun.MASAÜSTÜ VEYA SOKET alanını HAFİFLETİN : Bu güç adaptörü kartı masaüstü veya soket alanını hafifletebilir ve size ferahlatıcı bir çalışma ortamı sağlayabilir.GÜVENLİ VE GÜVENLİ : Giriş 1 çıkış 4 arayüzleri, polarite pozitif iç ve dış negatif, hat uzunluğu 1.5 metre, kullanımınız için yeterli, güvenli ve güvenli.DAHA FAZLA CİHAZLA UYUMLU : Dört arayüz için bir tanesi daha fazla cihazla uyumludur, yaygın olarak uygulanabilir ve kullanışlıdır.DAHA İLETKEN VE dayanıklı : Kablo demeti, daha iletken ve daha dayanıklı olan bakır malzemeden yapılmıştır.Özellik : 1. DAHA İLETKEN VE dayanıklı : Kablo demeti, daha iletken ve daha dayanıklı olan bakır malzemeden yapılmıştır2. MASAÜSTÜ VEYA SOKET alanını hafifletin : Bu güç adaptörü kartı masaüstü veya soket alanını hafifletebilir ve size ferahlatıcı bir çalışma ortamı sağlayabilir3. DAHA FAZLA cihazla UYUMLU : Dört arayüz için bir tanesi daha fazla cihazla uyumludur, yaygın olarak uygulanabilir ve kullanışlı4. İYİ BAKIM VE DEĞİŞTİRİLEBİLİRLİK : PCB malzemesini benimseyin, güvenilirlik ve minyatürleştirme, iyi bakım ve değiştirilebilirliğe sahip olun5. GÜVENLİ : Giriş 1 çıkış 4 arabirimleri, polarite negatif içte ve pozitif, satır uzunluğu Yaklaşık 1.5 metre, yeterli kullanmak için, güvenli ve secure Specification : Öğe Türü : ATX Güç Adaptörü Board Product Malzeme : PCB + Bakır + PVCColour : Black Polarity : içinde Olumlu ve olumsuz outside Length : yoktur. 1.5 metre / 4.9 ft Number Arayüzleri : Giriş 1 çıkış 4 arayüzleribağlantı : 1#2# : 5.5x2.5, 5.5x2.13# ile uyumlu : 5.5x2.14# : 3.5x1.355# : 4. 0x1. 7paket Listesi : 1 x ATX Güç Adaptörü Kurulu1 x Güç kablosunot : 1. Bölmenin kendiniz monte edilmesi gerekir, bu nedenle lütfen kendi koşullarınızı tartın ve siparişi dikkatlice verin.2. Bu bölmenin çıkış arayüzünün 12 V5 V voltajı isteğe bağlıdır, lütfen gereksiz kayıpları önlemek için ekipmanın voltajının tutarlı olduğunu onaylayın.3. Çıkış hattının nominal akımı 5 A içinde olmalıdır ve aşırı güç kullanmak kesinlikle yasaktır.(Ortak bilgisayar güç kaynakları genellikle ek ekranlar kullanır ve yazıcılar ve diğer ekipmanlar sorunlu değildir).4. Tel arayüzünün çıkış polaritesi pozitif ve negatiftir ve bağlanmadan önce cihazla tutarlı olmalıdır.Kullanıcının cihazından sorumlu olamayız.5. Kablolama işlemi sırasında fiş metal parçaya temas etmemelidir.

Item Type:
ATX Power Adapter Board
Product Material:
PCB + Copper + PVC
Colour:
Black
Polarity:
Positive inside and negative outside
Length:
Approx. 1.5meter / 4.9ft
Number of Interfaces:
Input 1 output 4 interfaces
Connection:
1#2#:
5.5x2.5, compatible with 5.5x2.1
3#:
5.5x2.1
4#:
3.5x1.35
5#:
4.0x1.7
Package List:
1 x ATX Power Adapter Board :
1 x Power Cord :
1. The baffle needs to be installed by yourself, so please weigh your own conditions and place the order carefully. :
2. The 12V5V voltage of the output interface of this baffle is optional, please confirm that the voltage of the equipment is consistent to avoid unnecessary losses. :
3. The rated current of the output line should be within 5A, and it is strictly forbidden to use over power.(Common computer power supplies usually drive additional displays, and printers and other equipment are not problematic). :
4. The output polarity of the wire interface is positive and negative, and it must be consistent with the device before it can be connected. We cannot be responsible for the user's device. :
5. During the wiring process, the plug must not touch the metal part :